Ochutnajte

Ochutnajte tradičné a s láskou robené pirohy

Ak ste dostali chuť na tradičné pirohy, potom musíte ochutnať tie naše! Viac ako desať rokov vám prinášame tie najlepšie pirohy, po ktorých si každý olizuje prsty.

Veríme, že práve tradičná receptúra, kopa lásky a šikovné ruky robia z našich pirohov slovenský unikát. Pirohy sú bez akýkoľvek konzervantov a éčok, robené z produktov domácej produkcie z uličských polí.

Naše pirohy sú ručne lepené, plné lásky a tých najkvalitnejších surovín, takže chutia ako z babičkinej kuchyne. Zaspomínajte si na letá u starých rodičov na dedine a ochutnajte naše pirohy. Chutná spomienka, ktorá vás zahreje pri srdci a naplní vám brušká.

Je len na vás, ktoré pirohy si vyberiete – klasické pirohy s bryndzou, kapustové, mäsové či sladké s lekvárom a džemom. Vyskúšajte aj naše pohánkové alebo pečené pirohy, ktoré iste ulahodia vašim chuťovým pohárikom. Pripravujeme pre vás aj bezlepkové pirohy a ďalšie novinky, tak nezabudnite sledovať našu stránku!

Poctivé domáce recepty

Sme hrdí na naše domáce recepty, vďaka ktorým sú naše pirohy naozaj jedinečné. Záleží nám na tom, aby sme si každý deň pripomínali našu tradíciu a zdokonaľovali chute. Všetko robíme kvalitne a poctivo, pretože poctivé potraviny a lahodná chuť sú známkou našej kvality. Ochutnajte naše domáce pirohy a uvidíte, že sú naozaj dokonalé

Poctivé domáce pirohy

Každý piroh je jedinečný

Pirôžky lepíme ručne,
aby sa potom nerozlepili
ako pri strojovej výrobe

Pohánka

Zdravá voľba

Našou špecialitou sú tatarčané pirohy,ktorých základom je zdravá pohánková múka. Pohánka, ako diétna, ľahko stráviteľná obilninazasýti a pôsobí priaznivo na náš organizmus. Myslíme na Vaše zdravie. Voľte chutne a zdravo.

Čítať viac …

Táto stránka používa cookies, jej prehliadaním súhlasíte s ich použitím.